ZAWODNICY

INSTRUKTORZY

Please update your Flash Player to view content.
ZAWODNICY
     
 

 

 
Tancerze Ś.K.T. "JUMP" starują w zawodach tanecznych na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Zdobywają medalowe miejsca, wyróżnienia grupowe i indywidualne w tańcu towarzyskim i nowowczesnym.

Soliści disco dance:

 


Sylwia Smerdzyńska
(kat. senior)- I miejsce "Ogólnopolski Przeglad Zespołów Tanecznych" Kielce 2008, II miejsce "I Otwarte Mistrzostwa Gór Swiętokrzyskich W Sportowym Tańcu Dyskotekowym" - Zagnańsk 2009, V miejsce XIV Otwarte Mistrzostwa Polski w Tańcu Dyskotekowym, Final Mistrzostw Polski - Tarnowo Podgórne 2009, Mistrzostwach Europy - Ostrava 2009, Mistrzostwa Świata - Bratislava 2009, Mistrzostwa Europy- Ostrava 2010, Mistrzostwa Świata- Dania 2010, II vice mistrzostwo Polski- Elbląg 2011, II miejsce Otwarte Mistrzostwa Polski- Oleśnica 2011, vice Mistrzostwo Polski- Tarnowo Podgórne 2012, vice Mistrzostwo Polski solo- 2013, finalistka Mistrzostw Polski latin show solo- Przemyśl 2014, Mistrzostwo Polski solo- Józefów 2014, finalistka Mistrzostw Polski solo- Karczew 2015

 

Klaudia Stępień  - I miejsce w klasach EDC - Lisków 2009, finalistka Mistrzostw Polski 2013, finalistka Mistrzostw Polski 2015

 

Daria Litworska-Sójka- II vice mistrzostwo Polski- Elbląg 2011.

 

Grzegorz Bandura  - Mistrzostwa Europy- Żylina 2007, II miejsce Otwarte Mistrzostwa Polski Wrocław 2007, IV miejsce Mistrzostwa Polski- Karczew 2010, III miejsce Otwarte Mistrzostwa Polski- Twardogóra 2010, IV miejsce- Elbląg 2011r, Mistrz Polski solo- Józefów 2014

 

Daria Ziółkowska - finalistka Mistrzostw Polski solo latin show- Przemyśl 2014, Vice Mistrzyni Świata Latino Show- Graz Austria 2014

 

 

 

DUETY disco dance:

Sylwia Smerdzyńska i Mariusz Kumański (kat. senior) - V miejsce "XV Otwarte Mistrzostwa Polski w Tańcu Dyskotekowym" - Wrocław 2008, I miejsce "Ogólnopolski Przeglšd Zespołów Tanecznych" - Kielce 2008, I miejsce "I Otwarte Mistrzostwa Gór Swiętokrzyskich W Sportowym Tańcu Dyskotekowym" - Zagnańsk 2009, Mistrzostwach Europy - Ostrava 2009.

 

Sylwia Smerdzyńska i Natalia Muszyńska (kat. senior) - V miejsce Mistrzostwa Polski Karczew 2010, Mistrzostwa Europy- Ostrava 2010, Mistrzostwa Świata- Dania 2010.

 

Sylwia Smerdzyńska i Magdalena Zapała (kat. senior)- IV miejsce Mistrzostwa Polski- Elbląg 2011, Mistrzostwa Europy- Kielce 2011.

 

Sylwia Smerdzyńska i Grzesiek Bandura (kat. senior K/M)- finaliści Otwartych Mistrzostw Polski- Oleśnica 2011, I vice Mistrzostwo Polski- Tarnowo Podgórne 2012, finaliści Mistrzostw Polski Szczecin 2013, Mistrzowie Polski Józefów 2014r

 

Sylwia Smerdzyńska i Klaudia Stępień (kat. senior) - vice Mistrzynie Polskie- Karczew 2015

 

 

Ola Nowacka i Monika Detka (kat. senior) -II miejsce- Lublin 2010, IV miejsce Otwarte Mistrzostwa Polski- Twardogóra 2010, finalistki Mistrzostw Polski- Tarnowo Podgórne 2012.

 

Klaudia Stępień i Daria Litworska-Sójka (kat. junior/od 2012r kat. senior K/K) - III miejsce Otwarte Mistrzostwa Polski- Twardogóra 2010, IIvice mistrzostwo Polski- Elbląg 2011, Mistrzostwo Polski- Tarnowo Podgórne 2012, Vice Mistrzynie Polski- Józefów 2014

 

 

 

MINI FORMACJE:

 

Mini formacja (junior)

(Daria Litworska-Sójka, Klaudia Stępień, Natalia Nawara, Paulina Dybała, Natalia Muszyńska, Wiktor Bębacz, Michał Wurszt)- IV miejsce- Karczew 2010r

(Daria Litworska-Sójka, Klaudia Stępień, Natalia Nawara, Paulina Dybała, Wiktor Bębacz, Michał Wurszt)- I miejsce Otwarte Mistrzostwa Polski- Twardogóa 2010r, IV miejsce Mistrzostwa Polski- Elbląg 2011.

 

Mini formacja (senior)

(Sylwia Smerdzyńska, Monika Detka, Ola Nowacka, Ilona Szymańska, Magdalena Zapała, Karolina Gryz, Magdalena Wawrzeńczyk)- finaliści Mistrzostw Polski Karczew 2010r

(Sylwia Smerdzyńska, Monika Detka, Ola Nowacka, Ilona Szymańska, Magdalena Zapała, Magdalena Wawrzeńczyk, Grzegorz Bandura) - Mistrzostwa Europy- Ostrava 2010r, Mistrzostwa Świata- Dania 2010r

(Sylwia Smerdzyńska, Monika Detka, Ola Nowacka, Ilona Szymańska, Magdalena Zapała, Karolina Gryz, Grzegorz Bandura)- IV miejsce Mistrzostwa Polski Elbląg 2011r.

 

(Sylwia Smerdzyńska, Monika Detka, Ola Nowacka, Daria Litworska-Sójka, Karolina Gryz, Klaudia Stępień, Grzesiek Bandura)- IV miejsce Mistrzostwa Polski Tarnowo Podgórne 2012r. 

 

(Sylwia Smerdzyńska, Ola Nowacka, Daria Litworska-Sójka, Daria Ziółkowska, Magdalena Wawrzeńczyk, Klaudia Stępień, Grzegorz Bandura) - IV miejsce Mistrzostwa Polski Szczecin 2013r.

 

(Sylwia Smerdzyńska, Ola Nowacka, Daria Litworska-Sójka, Daria Ziółkowska, Magdalena Wawrzeńczyk, Klaudia Stępień, Grzegorz Bandura) - IV miejsce Mistrzostwa Polski Szczecin Józefów 2014

 

Formacja Latino Show (senior)


(Sylwia Smerdzyńska, Ola Nowacka, Daria Litworska-Sójka, Daria Ziółkowska, Magdalena Wawrzeńczyk, Pamela Adamczyk, Grzegorz Bandura, Aleksandra Foks, Ilona Szymańska, Anna Buras, Pamela Adamczyk, Magdalena Wydmańska) - IV miejsce Mistrzostwa Polski w Tańcach Par- Zagnańsk 2013

 

(Sylwia Smerdzyńska, Ola Nowacka, Daria Litworska-Sójka, Daria Ziółkowska, Magdalena Wawrzeńczyk, Grzegorz Bandura, Aleksandra Foks, Kamila Janikowska, Anna Buras, Pamela Adamczyk, Magdalena Wydmańska) - III miejsce Mistrzostwa Europy Tańców Karaibskich- Turyn-Włochy 2013

 

(Sylwia Smerdzyńska, Ola Nowacka, Daria Litworska-Sójka, Daria Ziółkowska, Magdalena Wawrzeńczyk, Klaudia Stępień, Grzegorz Bandura, Aleksandra Foks, Ilona Szymańska, Anna Buras, Pamela Adamczyk, Kaja Słotwińska, Kamila Janikowska, Inga Bałdyn) - II miejsce Mistrzostwa Polski w Tańcach Par- Przemyśl 2014

 

(Sylwia Smerdzyńska, Ola Nowacka, Daria Litworska-Sójka, Daria Ziółkowska, Magdalena Wawrzeńczyk, Grzegorz Bandura, Aleksandra Foks, Ilona Szymańska, Anna Buras, Pamela Adamczyk, Kamila Janikowska, Inga Bałdyn) - V miejsce Mistrzostwa Świata w Tańcach Par- Graz-Austria 2014

 

Formacja Latino Show (junior)

 

(Julia Strząbała, Iga Salus, Pola Grudzińska, Oliwia Grudzińska, Ewa Lelas, Monika Lelas, Monika Rozpara, Julia Sochanek, Gabrysia Barwinek, Magdalena Mierzwa, Zuzanna Łukasik, Daria Sroka, Marta Błaut, Iwona Janaszek, Klara Chodacka) Mistrzynie Polski-Przemyśl 2014

 

(Julia Strząbała, Pola Grudzińska, Oliwia Grudzińska, Ewa Lelas, Monika Lelas, Monika Rozpara, Julia Sochanek, Gabrysia Barwinek, Magdalena Mierzwa, Zuzanna Łukasik, Daria Sroka, Marta Błaut, Iwona Janaszek, Klara Chodacka) II vice Mistrzynie Europy- Graz,Austria 2014

 

 
 
 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia. Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować. Więcej informacji na temat stosowania cookies znajdziesz w polityce cookie. (Kliknięcie linku nie powoduje zmian w ustawieniach cookies). Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies.

Akceptuję - nie pokazuj więcej tego powiadomienia